Biz Geldik!

Merhaba, uzun zamandır hayata geçirmek istediğimiz projelerimizle alakalı bazı somut adımlar attık ve bir kimlik altında karşınızdayız. Adımız Panoptikon, sebebi ise her telden konuyu ele alıp tıpkı bir gözlemci gibi belli yazılara döküp sizlere aktarma amacı gütmemiz.

İsim konusunda farklı fikirlerimiz olsa da ortak noktada buluşup bir isim belirledik. Merak etmeyin burası bir hapishane ya da baskı unsurları bulunan bir ortam değil. Burada karşılaşacağınız içerikler hür fikri olan ve yazmak isteyen kişilere özgür bir ortam sağlayarak ilerlemek isteyen kişilerin bilgi birikimleridir.

Bu sizinle bir tanışma yazısı olduğundan size saygısızlık ederek çok uzun ve sıkıcı bir tanışma yaparak sizi sıkmak istemiyoruz. Bu sebeple oluşumun fikir babası ve kurucusu Batuhan Poyrazlı, yazı işleri ve editlerden sorumlu Barış Saran ve bu oluşumun kuruluş sürecinde eğer yardımları olmasaydı bu yazıyı belki de hiç yazamayacağımız kişiler olan; İrem Kılıçaslan, Emrecan Ulubay ve Tuana Yurt’a teşekkür ederiz. Yakın zamanda özgün ve yetkin içeriklerle karşınızda olmak dileğiyle, esen kalın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s